Strona główna » Ranking: TOP 5 najlepszych szlifierek kątowych

Ranking szlifierek kątowych

Szlifierki kątowe są niezbędnym narzędziem dla każdego mechanika, spawacza czy hobbysty. Nawet przeciętny właściciel domu może znaleźć dla nich wiele zastosowań w warsztacie. Przy tak wielu opcjach do wyboru może być trudno zdecydować, która szlifierka kątowa będzie dla Ciebie najlepsza i spełni Twoje oczekiwania, dlatego właśnie powstało zestawienie prezentujące najlepsze szlifierki kątowe. Zebraliśmy najpopularniejsze modele cieszące się dużym uznaniem wśród użytkowników.

ranking szlifierek kątowych

Szlifierka kątowa
Makita GA5030R

Szlifierka kątowa
Bosch GWS 7-125

3 miejsce na najlepszy produkt

Szlifierka kątowa
Ryobi R18AG-0

2 miejsce na najlepszy produkt

Szlifierka kątowa
Bosch GWS 9-125 S

1 miejsce na najlepszy produkt

Szlifierka kątowa
Dewalt DWE6423

Szlifierka ze zwiększonym stopniem pochylenia: Makita GA5030R

5 szlifierka kątowa

Nowy koń pociągowy popularnej marki, mały, ale potężny. Ta szlifierka kątowa posiada większą odporność na ciepło i wygodniejszy chwyt niż kiedykolwiek wcześniej. Silnik o mocy 720 W zapewnia większą moc w niewielkiej obudowie. To jedno narzędzie, które będziesz chciał mieć w pracy i w domu! Posiada również zwiększony stopień pochylenia do 20 stopni.

Lekka i wydajna szlifierka: Bosch GWS 7-125

4 szlifierka kątowa

To najmniejsza i najlżejsza szlifierka kątowa w swojej klasie mocy. Gdy potrzebujesz mocnej i wydajnej szlifierki kątowej, Bosch GWS 7-125 to doskonały wybór. Ten młynek ma obwód rękojeści wynoszący tylko 176 milimetrów, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni i nadaje się do używania jej przez długi czas. Silnik o mocy 720 W jest wystarczająco mocny do większości zadań. Przekładnia z płaską głowicą zapewnia płynny obrót, a przełącznik blokady zabezpieczającej zapobiega przypadkowemu uruchomieniu.

3 miejsce na najlepszy produkt

Szlifierka z wygodnym uchwytem do 3 pozycji szlifowania i cięcia: Ryobi R18AG-0

3 szlifierka kątowa

Ta niesamowita szlifierka kątowa to doskonałe narzędzie do różnych prac: od szlifowania po cięcie, to narzędzie robi wszystko. Dodatkowo uchwyt można regulować w trzech pozycjach, aby zapewnić precyzyjną kontrolę, więc bez względu na to, czy szlifujesz małe części, czy tniesz grube arkusze stali, to narzędzie nada się doskonale. Nowy uchwyt Ryobi zwiększa wszechstronność R18AG-0, umożliwiając 3 pozycje szlifowania i cięcia po obu stronach narzędzia. Ułatwia to zarządzanie wysokością materiału, kontrolę prędkości i wykonywanie precyzyjnych cięć.

2 miejsce na najlepszy produkt

Szlifierka z silnikiem o mocy 900 W: Bosch GWS 9-125 S

2 szlifierka kątowa

Nie możesz znaleźć szlifierki odpowiadającej Twoim potrzebom? Poznaj Bosch GWS 9-125 S — ta wydajna szlifierka kątowa jest wyposażona w silnik o mocy 900 W i zbudowana z myślą o trwałości, dzięki czemu z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi najtrudniejszymi zadaniami. Bosch GWS 9-125 S posiada tarczę tnącą 125 mm. Maszyna zapewnia wysoką wydajność szlifowania i cięcia, idealną do prac warsztatowych, wykończeniowych, remontowych i budowlanych.

1 miejsce na najlepszy produkt

Najlepsza szlifierka kątowa: Dewalt DWE6423

1 szlifierka kątowa

Szlifierka kątowa DEWALT D28115K to mocne i trwałe narzędzie do ciężkiego szlifowania różnych materiałów. Jest wyposażony w silnik o zmiennej prędkości 280 W, umożliwiający prędkości w zakresie 8000-12 000 obr./min. Dzięki szlifierce kątowej DEWALT możesz uzyskać idealną prędkość szlifowania dla wszystkich materiałów. Antypoślizgowy uchwyt na górnym uchwycie i korpusie zapewnia wygodne trzymanie urządzenia. Warto wspomnieć, że na pokładzie mamy wyłącznie kulkowe łożyska pyłoszczelne. Reasumując, jest to najlepsza szlifierka kątowa w naszym zestawieniu.

Jaką szlifierkę kupić? Czym się kierować przy wyborze tego urządzenia?

Warto pamiętać, że zakup szlifierki kątowej to inwestycja na lata. W związku z tym należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze, szlifierka kątowa musi mieć odpowiednie wymiary – nie może być ani zbyt mała, ani zbyt duża. Po drugie, szlifierka kątowa musi być lekka. Ważna jest również łatwość obsługi i komfort użytkowania. Po trzecie musi być stworzona z wysokiej jakości materiałów i być wytrzymała. Po czwarte, szlifierka kątowa musi być łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu zachowa dobrą kondycję i wysoką kulturę pracy. Po piąte, szlifierka kątowa musi mieć wygodny uchwyt, dzięki czemu długie jej użytkowanie nie będzie stanowiło dyskomfortu.